Sep 29th تغییر سرور زیرساخت ایران

وقت بخیربه اطلاع مشترکین میرسانیم با توجه به مشکل قطعی سرور در برخی ISP ها (شرکت های ارائه دهنده اینترنت در ایران) در مقاطع زمانی؛ سرور شماره یک زیرساخت ایران تغییر داده شد.آی پی سرور جدید به ... ادامه مطلب »

Sep 20th 20% تخفیف ویژه به مناسبت عید غدیر خم

 فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، پیمودن مسیر تقرّب به سوی خداوند و متعال، بر همگان مبارک باد. به مناسب این ایام فرخنده، شرکت‌ نیماد  20% تخفیف ویژه روی کلیه خدات میزبانی وب، نمایندگی میزبانی وب، ... ادامه مطلب »

Sep 12th هدیه آسیاتک به مشترکین نیماد

باسلام خدمت کاربران محترمضمن تبریک به مناسب فرارسیدن عید سعید قربان، به این مناسبت بن تخفیف 22 هزارتومانی آسیاتک برای شما عزیزان در نظر گرفته ایمبا استفاده از این بن میتوانید از کلیه خدمات و ... ادامه مطلب »

Jul 25th رفع مشکل سرور زیرساخت ایران

وقت بخیربه اطلاع مشترکین میرسانیم با توجه به مشکل قطعی سرور در برخی ISP ها (شرکت های ارائه دهنده اینترنت در ایران) در مقاطع زمانی؛ با تلاش بخش پشتیبانی و مسئولین فنی دیتاسنتر زیرساخت مشکل مربوط ... ادامه مطلب »

Jul 6th سوپرایز !! تخفیف ویژه به مناسبت عید سعید فطر

عید گشاد ابرو، بربست رخت روزه این را حضر خجسته، آن را سفر مبارك ضمن تبریک و تهنیت، به مناسبت عید سعید فطر و حلول ماه شوال، شرکت توسعه سامان نیماد به مناسبت این عید بزرگ تخفیف های ویژه ای برای ... ادامه مطلب »

Jun 30th اطلاعیه تغییر آدرس دفتر توسعه سامان نیماد

  احتراماً به اطلاع کلیه مشتریان محترم شرکت توسعه سامان نیماد می رسانیم: از روز شنبه 12 تیر 1395 دفتر توسعه سامان نیماد به محل جدید انتقال یافته و به علت تغییر آدرس، شماره تلفن 22571280 021 به مدت یک ... ادامه مطلب »

Jun 2nd تخفیف ویژه! دامنه XYZ فقط هزار تومان

ثبت دامنه XYZ به مناسبت سالروز تولد پسوند XYZ ، تخفیف قابل توجه ای گذاشته اند. هم اکنون می توانید این دامنه فوق العاده را تنها با هزار تومان به مدت یک سال ثبت کنید، با توجه به اینکه این دامنه به ... ادامه مطلب »

Feb 22nd تخفیف ویژه ثبت دامنه های IR و COM

باسلام و احترام خدمت همراهان همیشگی نیمادبه پاس همراهی شما عزیزان به مدت محدود ثبت دامنه Com. با هزینه 29.000 تومان و دامنه Ir. با هزینه 4000 تومان قابل ثبت میباشد. با سپاس فراوانتوسعه سامان نیماد ادامه مطلب »

Jan 19th اطلاعیه جدید مرکز ثبت دامنه IR

با سلام خدمت کاربران گرامی پیرو اطلاعیه ایرنیک که بشرح ذیل میباشد از این تاریخ از ساعت ۲۳ تا ۰۰٫۳۰  هیچ فرایندی از طرف ایرنیک مورد قبول نمیباشد و تمام درخواست کنسل میگردد لذا تمام نمایندگان ... ادامه مطلب »

Jul 24th تخفیف ویژه ثبت دامنه های IR و بین المللی و خبرهای خوب !!

باسلام و احترام خدمت همراهان همیشگی نیمادبه پاس همراهی و استقبال شما عزیزان در طرح های تخفیفی گذشته اینبار شرکت توسعه سامان نیماد بر آن شد تغییراتی در سیاست سرویس دهی دامنه خود در نظر گیرد، در ... ادامه مطلب »